top of page

Güvenlik
Size ait bilgiler koruma altında, gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini çıkartın...

www.sevincsanatgalerisi.com’dan alışveriş yapan müşterilerimizin kredi kartı, adres, telefon…vs  bilgileri SSL güvenlik sistemi tarafından korunmakta olup üçüncü kişilerle paylaşılmaz ve ele geçirmeleri olanaksızdır.

 

Güvenli Alışveriş Nedir?

Güvenli Alışveriş satıcıyı, malın teslimi karşılığında bedeli tahsil edememe riskine karşı; alıcıyı da bedelin ödenmesine karşılık, malı teslim alamama veya istenilen nitelik ve şartlarda teslim alamama riskine karşı korumaktadır.

Güvenli Alışveriş, elektronik ortamda yapılan alışverişlerde hem alıcıyı hem de satıcıyı koruyan bir uygulamadır. Güvenli Alışveriş sayesinde alıcıya satın aldığı ürünü görerek onaylama imkânı, satıcıya ise ödeme güvencesi sunulmaktadır.

SSL Nedir?

SSL, Secure Sockets Layer'in baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. Kullandığınız tarayıcı ile bağlı olduğunuz sitenin sunucusu arasında güvenlikli bilgi alış-verişini sağlayan bir yöntemdir. Herhangi bir web sitesinde dolaştığınız ve bilgi girişi yaptığınız zaman, üçüncü şahıslar tarafından izlenme olasılığı vardır. Kişisel bilgilerinize, kredi kartı numaranıza, teknolojik açıdan son derece gelişkin olanaklara sahip diğer kullanıcılar tarafından ulaşılması ve bunların isteğiniz dışında kullanılması olanaksız değildir.

SSL güvenlik sistemi bu tür istenmeyen durumları önlemek için geliştirilmiş bir şifreleme yöntemidir. SSL güvenlik alanında gönderdiğiniz bilgiler çok sıradan görünen, fakat çözülmesi gerçekte imkansız olan bir kodlama sistemiyle şifrelenir.

 www.sevincsanatgalerisi’nin güvenli alışveriş sağlayıcıları hakkında ayrıntılı bilgi almak için sevincsanatgalerisi@gmail.com adresinden veya iletişim  sayfamızdan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz

bottom of page