top of page

İade Şartları

Ürün İade Şartları
www.sevincsanatgalerisi.com tarafından üretilen birinci sınıf kalitedeki  tablolar, tüm kalite testlerinden geçtikten sonra müşteriye adrese teslim ücretsiz kargolanmaktadır.

Müşteriye ulaşan üründe kırılma, renklerinde gözle görülür bir bozulma, ya da herhangi bir dezenformasyona uğraması görülmesi durumunda, müşteri ürünü 7 gün içerisinde www.sevincsanatgalerisi.com firmasına kargolayabilir, iade ve değişim imkanından yararlanabilir. Bu durumda kargo ücreti www.sevincsanatgalerisi.com tarafından ödenir.

yağlı boya dokulu tablo siparişlerinde üretici hatası dışında iade yada değişim kabul edilmemektedir.

 satın aldığınız ürünü; kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içerisinde iade yada değişim talep edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve ambalajına zarar verilmemiş, faturası ve tüm aksesuarları ile birlikte tam olarak gönderilmesi gerekmektedir.

İade ve değişimlerde tüm kargo ücretleri müşteriye aittir.

Ücret iadesi ürün tarafımıza ulaştıktan sonra; gerekli incelemeler yapılıp 7 gün içerisinde gerçekleşmektedir.

Sitede yer alan tablo modelleri bilgisayar üzerinde oluşturulmuş canlandırma resimlerdir. Sipariş üzerine üretim gerçekleştirilmesinden dolayı tüm ürünlerin sitede gerçek resimlerinin yer alması mümkün olmadığı gibi, müşteriye ulaşan ürün ile sitede yer alan resim arasında %5 farklılık görülebilir.

Müşterinin, ürünün teslimi esnasında ürünü kontrol edip teslim alması gerekmektedir. Eğer üründe 2. maddede sayılan durumlardan birisi görülürse kargo görevlisine tutanak tutturarak, tarafımıza karşı ödemeli olarak kargolayabilir, iade ve değişim imkanından yararlanabilirsiniz.

Kredi kartı ile satın alınan ürünlerin müşteri tarafından kargo firmasından teslim alınmaması ve ürünün tekrar firmamıza geri dönmesi durumunda 2. kez kargolama ücreti müşteriden tahsil edilmektedir.

bottom of page